פיצריה באילת

גלריית תמונות - טונינו פיצה

 

טונינו פיצה הינה פיצריה באילת מוכרת וידועה טעמה המיוחד והעשיר. טונינו פיצה הביאה את הטעם האיטלקי לישראל, כבר אין צורך לטוס עד איטליה כשיש פיצריה באילת איטלקית וכשרה שמביאה את הריחות, הטעמים ופריכות הבצק עד אליכם, ניתן להזמין פיצה בהרכבה עצמית או לבחור מהתפריט הקבוע. בפיצריית טונינו פיצה תמצאו תפריט מגוון ושפע של תוספות.

 

 

ישנם מגוון תוספות בטונינו פיצה:

 

מבחר גבינות כמו: גבינת מוצרלה, גבינת עזים, גבינת רוקפור, גבינה בולגרית. 

מבחר דגים כמו: טונה, סלמון, אנשובי. 

מגוון ירקות כמו: זיתים ירוקים, זיתים שחורים, פטריות, תירס, חצילים, גמבה, בצל, עגבניות, וארטישוק. 

ניתן לשלב בין התוספות ולשים בפיצה אחת שלמה מבחר של תוספות שתרצו. ישנם את השילובים הקלאסים המומלצים. שילוב של שלושת הקבוצות מעשיר את טעם הפיצה וגם את הערך התזונתי שלה.

 

להזמנות חייגו:  053-9424579 

הסודות של טונינו - פיצריה באילת 

 

ישנם מגוון רחב מאוד של פיצות, פעם לא היו מכינים פיצות בבית, וגם לא היו מוכרים פיצות קפואות, היו כמה טעמים בסיסיים של פיצות והן די היו מצרך בסיסי, כיום שמדברים על פיצה מדברים על התוספות, ודי שכחו שמה שבאמת עושה את הפיצה זה הרוטב. כמובן שתוספות מוסיפות, אבל זה התפקיד שלהם להוסיף, ולא לקחת את הטעם המקורי של הפיצה. בטונינו פיצה אנחנו מכינים פיצות איטלקיות איכותיות ממש כמו באיטליה, עם מתכון סודי לרטבים שעוברים מדור לדור, וכן המקצועיות בהכנת הבצק הופכות את הפיצה לחוויה ברמה אחרת. זו כבר לא עוד סתם פיצה, זה טעם שתזכרו להרבה זמן. 

 

טונינו פיצריה באילת הפכה מוכרת בעיר אילת, הלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, הם רוצים את הטעם האיטלקי האמיתי. כבר לא צריך לנסוע לאיטליה בשביל פיצה אמיתית, ניתן בעיר אילת שהיא עיר תיירותית בפני עצמה לעצור רגע ולהרגיש כאילו אתם באיטליה. פיצה טובה צריכה איזון בין עובי הבצק, הרוטב, הגבינה, סוג הגבינה, עובי הבצק, הקריספיות, וכמובן התוספות. לכל אחד יש את הטעם המועדף עליו בפיצה, ואת התוספות שהוא אוהב לבחור, אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי התוספות הכשרים, הפיצה שלנו בשילוב התוספות שתבחרו תיצור עבורכם חווית טעמים ברמה אחרת.

 

 להזמנות ומשלוחים חייגו עכשיו :  053-9424579

פיצה טונינו

053-9424579

טונינו פיצה, האגס 24 אילת. 053-9424579

חזרה לדף הבית  |  תפריטים  |  פיצריה באילת - גלריית תמונות